Loading...

Garanti Bilgileri

Maisonistanbul olarak mağazalarımızdan satın almış olduğunuz ürünlerin tamamı evinize teslim tarihinden itibaren üretimden kaynaklanan hatalardan dolayı ortaya çıkabilecek arızalara karşı 2 yıl boyunca firmamız garantisi altındadır. Bu sürenin bitiminden itibaren de ürünlerimizle ilgili ortaya çıkabilecek sorunlarla ilgili olarak belirli ücretler karşılığında servis vermekteyiz.

Ürününüzü Teslim Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar

  • Ürünün istediğiniz desen, model ve nitelikte, ayıpsız, kusursuz, eksiksiz ve sağlam olarak montajını yaptırarak teslim aldığınıza dair belge düzenlenmeden önce lütfen ürününüzü kontrol ediniz.
  • Görevli personelden ürünün teknik özellikleri ve kullanım şekli hakkında ileride sorun yaşamak adına yeterli bilgiyi alınız.
  • Ürünün garanti belgesi ve kullanım kılavuzu'nu doldurulmuş ve eksiksiz şekilde teslim alınız ve kullanım süresince saklayınız. Unutmayınız ki, servis hizmetlerimizde tarafınızdan ilk Garanti Belgesi ve/veya Satış Faturası ve/veya Ürün teslim formu istenecektir.
  • Ürününüzün isteğiniz doğrultusunda montajı yapıldıktan sonra yer değiştirmek istediğiniz anda (Özellikle panel mobilyaların montajı ve yer değişimi sonrasında) lütfen ürünü aldığınız mağazamızla irtibata geçiniz.

Maison Istanbul