Loading...

ANCONA KARYOLA

---

ANCONA KARYOLA


$ 1999,00 $ 2999,00

Ürünlerimizi mağazalarımızda yakından görmenizi tavsiye ederiz.

Ürün özellikleri ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Adet Ekle

*** Tüm ürünlerimiz, evinizin ihtiyacı olan ölçülere göre üretilebilmektedir. Bize ulaşın !

ANCONA Koleksiyonu

Koleksiyonun diğer parçaları

Garanti Bilgisi
Ürünümüzün garanti koşulları

Maison İstanbul olarak mağazalarımızdan satın almış olduğunuz ürünlerin tamamı evinize teslim tarihinden itibaren üretimden kaynaklanan hatalardan dolayı ortaya çıkabilecek arızalara karşı 2 yıl boyunca firmamız garantisi altındadır. Bu sürenin bitiminden itibaren de ürünlerimizle ilgili ortaya çıkabilecek sorunlarla ilgili olarak belirli ücretler karşılığında servis vermekteyiz.

Ürününüzü Teslim Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar

  • Ürünün istediğiniz desen, model ve nitelikte, ayıpsız, kusursuz, eksiksiz ve sağlam olarak montajını yaptırarak teslim aldığınıza dair belge düzenlenmeden önce lütfen ürününüzü kontrol ediniz.
  • Görevli personelden ürünün teknik özellikleri ve kullanım şekli hakkında ileride sorun yaşamak adına yeterli bilgiyi alınız. Ayrıca ürün kullanımı ile ilgili ‘Ürün Kullanımı’ sayfamıza girerek açıklamaları okuyunuz.
  • Ürününüzü eksiksiz ve sorunsuz olarak teslim aldığınıza dair belgeyi imzaladıktan sonra garanti süresi başlayacaktır. Garanti süresi boyunca oluşabilecek herhangi bir sorunda size verilmiş olan teslim formunu veya satış föyü ile birlikte müracaat etmeniz gerekmektedir.
  • Ürününüzün isteğiniz doğrultusunda montajı yapıldıktan sonra yer değiştirmek istediğiniz anda (Özellikle panel mobilyaların montajı ve yer değişimi sonrasında) lütfen ürünü aldığınız mağazamızla irtibata geçiniz.

Nakliye ve Montaj
İstanbul içi ücretsiz

Mağazalarımızdan satın almış olduğunuz ürünlerin İstanbul ili içerisindeki nakliye ve montajları firmamız tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır. İstanbul dışındaki nakliye ve montaj işlemleri içinse bulunmuş olduğunuz ile göre ücretlendirme yapılmaktadır. Tüm montaj işlemleri firmamız bünyesinde çalışan konusunda uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.
Satış Sonrası
Satış Sonrası Hizmetler (SSH)

SSH Nedir?

SSH; Satış işlemi tamamlandıktan sonra, satın alınan ürünün taşınması, teslimi, montajı, özelliklerinin, fonksiyonlarının anlatılması, garantisinin başlatılması, bakım onarım ve yedek parça sağlanması, müşteri şikâyetleri ile ilgilenilmesi, ürün kullanımı süresince ortaya çıkabilecek her türlü problemin tespitine ve çözümüne yönelik çabaları kapsayan faaliyetler bütünüdür.

Maison İstanbul SSH

ASHZ Mobilya, Maison İstanbul markası ile satılan tüm ürünlerimizde yaşanabilecek her türlü sorun için bizimle iletişime geçebilirsiniz.